CANINA PETVITAL Derm Liquid 250 ml

1185

Nový produkt

54,50 € s DPH

Share:

CANINA PETVITAL Derm-Caps & Derm-Liquid

  • pri problémoch s kožou a srsťou spôsobenými hormonálnou či metabolickou nerovnováhou alebo alergiou
  • obsahuje vysoko nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) prírodného pôvodu (olej z pupalky dvojročnej a z morských živočíchov) v ideálnom pomere, zinok v organickej väzbe a iné látky na podporu látkovej výmeny v koži pri rôznych kožných poruchách a nimi spôsobenými veľkými stratami srsti
  • nedostatok mastných kyselín môže nastať v nasledujúcich prípadoch: počas rastu a laktácii, v starobe, v strese, počas hárania a gravidite, pri cukrovke, pri liečbe kortikoidmi, po operácii, atp.
  • nedostatok sa taktiež prejavuje lámavou a suchou srsťou, ekzémom (hlavne medzi prstami), lupinami, alergickými reakciami na kožu, zvýšenou náchylnosťou na podráždenie kože s infekciami, zápalom zvukovodu, zvýšenou tvorbou ušného mazu, zhoršeným hojením rán a rastovými anomáliamiZloženie Derm-Liquid:

olej z pupalky dvojročnej, olej z morských živočíchov, tuk 84,59%, kyselina linolová (v obsahu tuku) 57,10%, Omega-3 mastné kyseliny (v tuku) 78,90%

V 1.000 ml Derm-Liquid je

141.288 mg vitamínu E (jako alfa-tokoferolacetát), 463 mg dexpanthenolu, 139 mcg biotínu

Odporúčané dávkovanie:

Derm-Liquid: 8 kvapiek denne na 10 kg telesnej hmotnosti spolu s krmivom. V prípade výskytu symptómov nedostatku podávajte aspoň počas 4 týždňov. Vhodné hlavne pre jedincov s telesnou hmotnosťou do 10 kg.

Návrat hore